KONST / Litografier / Färglitografi 11755400
nr 1175 5400
Lennart Landqvist
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -85, numrerad 99/125. 88x61 cm
Lennart Landqvist, svensk målare och grafiker född i Mölndal 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:54:55
Lennart Landqvist
Läs mer om Lennart Landqvist